KURTYAPI

Şirketimiz 1995 yılında Ömer Kurt tarafından kurulmuştur. Şirketimiz ilk olarak dekapaj ve hafriyat ile işletmeciliğe giriş yapmıştır. İş prensipleri ve uygulama yöntemlerindeki kalite ve çözüm ortaklığı sayesinde çeyrek asırda Marmara Bölgesinin önde gelen firması haline gelmiştir.

Ülkesine değer katan anlayışla İSG süreçlerine sadık çalışarak hafriyat ve inşaat alanlarında gerçekleştirdiği adımları yüksek iş hacmine dönüştürmüştür. Daha sonraki yıllarda inşaat, inşaat malzemeleri ve agrega üretime ile ilgili Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren Kurt Yapı Kocaeli ve İstanbul illerinde hafriyat-altyapı ve üstyapı faaliyetlerine devam etmektedir. Tekirdağ ilinde agrega işletmeciliği ve Çanakkale ilinde bölgenin en yüksek kapasiteli kendisine ait işletme ile agrega üretimine devam etmektedir.

Kurt Yapı; müşteri taleplerini karşılamak için fiyatın ötesinde rekabet edebilmek amacıyla üretim ve hizmette en kaliteli olmayı hedeflemiştir. Firmamız ISO-9001 kalite belgesi ve kendine ait 120'yi aşan araç parkı ve 6 adet mobil kırma ve eleme tesisi ve İSG yönünden bilinçli ve uzman personeliyle hizmetlerine devam etmektedir.

 

X

Projeleriniz için hemen iletişime geçmek ister misiniz ?

İLETİŞİM FORMU